Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Październik 17, 2021, 11:43:31 pm

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Adrian.k

Strony: [1]
1
Sprężarki / Opinie Walter Sprężarki śrubowe
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:36:34 pm »
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć jak to w końcu jest z Walterem. Ile ludzi tyle opini. Sam ostatnio się przekonałem że jednak nie jest to chiński czy białoruski sprzęt bo mają produkcję w Łodzi.
Ogółem mam znajomego w Firmie Izostal, gdzie posiadają 2 sprężarki na falowniku i napędzie bezpośrednim 90 KW oraz zwykłą 55 KW i nie ma z nimi problemu. Sam posiadałem sprężarkę marki Atlas Copco na której się przejechałem i to bardzo ( nie wiedziałem że tyle kosztuje tam serwis i że trzeba czekać na przyjazd około miesiąca ... ).
W chwili obecnej zdecydowałem się na sprężarkę śrubową 15 KW Waltera, gdzie cenowo naprawdę przystępnie, gwarancja 5 lat, zakupy na raty itd.
Za około pół roku planuje kolejny zakup tylko już maszynę z wyższej półki tj falownik i napęd bezpośredni z wbudowanym osuszaczem. Nie chce też niepotrzebnie przepłacać za markę skoro mogę mieć dobre urządzenie za 3/4 ceny lub jeszcze mniej. Doliczając serwisy to nie kiedy jeszcze taniej.
Z tego co wiem Walter, Airpol i Wan to Polscy producenci. Wolałbym wspierać polski rynek.
Może ma ktoś znajomych co pracują w tych firmach i mógłby powiedzieć coś więcej na ten temat ?
Pozdrawiam

Strony: [1]