Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Czerwiec 01, 2020, 10:28:32 pm

Autor Wątek: Napęd pneumatyczny Do siłownika hydraulicznego  (Przeczytany 171 razy)

Grubens

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja 0
Napęd pneumatyczny Do siłownika hydraulicznego
« dnia: Kwiecień 22, 2020, 10:21:43 pm »
Dzień dobry.

Kupiłem siłownik 12t do własnej roboty podnośnika motocyklowego. Chciałem przyjanuszyć i kupiłem wersje bida czyli tylko z dźwignia do machania. Teraz chce dołożyć taki pneumatyczny patent podłączony pod kompresor. Wszystko było by fajnie gdyby nie to ze nie pasuje plug and play bo jest za duża puszka. W związku z tym muszę to przesunąć w inne miejsce. Byłem dziś w hurtowni z pneumatyka i hydraulika a tam miły pan powiedział że nie ma opcji na te gwinty coś rozsądnego znaleść - M20x1,5. Jedyny patent na szybko to rurka wzmocniona do hydrauliki i dwa cybanty. Niestety to nie działa chyba że ścisnę kombinerkami rurkę jak pompknę. Teraz żeby nie pchać się w koszta i czas czy jeśli dorobię (mam możliwości toczenia frezowania) połączenie na sztywno to czy to zadziała jak nie będzie rurki która jest mocno ściśliwa tylko np. miedziane połączenie.
Z góry dzięki za odpowiedź.