Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Listopad 21, 2017, 09:22:57 am

Autor Wątek: Zakup nowej sprężarki tłokowej z 400-500 litrowym zbiornikiem  (Przeczytany 513 razy)

LenkaAP

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja 0
Dzień dobry, zamierzam zakupić nowa sprężarkę na allegro. Nie ukrywam, że nie jestem specjalistą w tej dziedzinie ale potrzebuje dużą sprężarkę do piaskarki i kluczy pneumatycznych. Mogę prosić o poradę jaka kupić do kwoty max 4 tyś zł.  Przyglądam sie dwóm sprężarkom - Capral 400 litrow oraz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6598109737. Nie wiem czy to dobry wybór. Ktoś doradzi i pomoże ? Taki sprzęt kupuje po raz pierwszy wiec nie chce wtopić kasy w jakiś bubel. I kwestia parametrów - wydaje mi się ze są zawyżone mocno ale firma odpowiada ze rzeczywiste tak jak pisze w ogłoszeniu. Będę wdzięczny za odp. Pozdrawiam.

LenkaAP

• Nowicjusz
  • *
  • Reputacja 0
Odp: Zakup nowej sprężarki tłokowej z 400-500 litrowym zbiornikiem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2017, 03:00:53 pm »
Dziękuję za odpowiedź, to fakt ze nie mam dużej wiedzy i mało doświadczenia ale też sprzedawcy oszukują zawyżają wartości wciskając chińszczyznę - można jedynie po cenie oceniać jakość albo faktycznie mając doświadczenie samemu ocenić !